Od 1995

Produkcją ceramiki ozdobnej zajmujemy się od 1995 roku.
Od samego początku staramy się dostosowywać nasza ofertę do potrzeb naszych klientów i stale zmieniającego się rynku.
Najpierw były to biskwitowe odlewy ceramiczne figurek przeznaczone do sprzedaży w sklepach hobbistycznych do samodzielnego malowania. Potem poszerzyliśmy ofertę również o wyroby gotowe przede wszystkich figur do dekoracji domu i ogrodu. Od 2005 roku w naszej pracowni zaczęło przybywać nowych modeli ozdób o charakterze świątecznym: dekoracje na Boże Narodzenie i Wielkanoc.

W kraju i za granicą

Nasze dekoracje świąteczne znalazły nowych klientów w kraju i za granicą. Nowości produktowe prezentujemy corocznie na targach związanych z branżą dekoracji wnętrz.
Cały czas staramy się udoskonalać nasze produkty. Zależy nam na tym, żeby prezentowały się w sposób atrakcyjny dla użytkownika, ale żeby były też użyteczne i funkcjonalne.
Dlatego też staramy się nadawać naszym wyrobom dodatkowe funkcje: np. dekoracja świąteczna może pełnić funkcje ekonomicznej lampy – a szkło dekoracyjne może być lampionem lub naczyniem codziennego użytku.
Projektujemy więc ze szczególnym zwróceniem uwagi na to, aby produkty miały indywidualny charakter i wyróżniały się wzorniczo od innych – oferowanych na rynku.

Rożne techniki - najwyższa jakość

Aby jak najlepiej ukształtować pod względem formy materiał jakim jest glina wykorzystujemy różne techniki: te bardzo tradycyjne i niezastąpione jakim jest modelowanie ręczne – jak również te najnowsze z wykorzystaniem projektowania cyfrowego i druku 3d.
Staramy się zachować wysoką jakość naszych produktów, jesteśmy mikrofirmą i nie produkujemy raczej w ilościach masowych, ale za to podejmujemy się realizacji zamówień na specjalne życzenie: możemy dobrać odpowiedni kolor, dodać jakiś zindywidualizowany element, bądź stworzyć zupełnie nowy produkt
Katalog z naszymi wyrobami znajdującymi się aktualnie w ofercie przesyłamy na zapytanie klienta.

figurki gliniane świąteczne - światło LED